Wyjście z klasą
32 uczniów naszej szkoły skorzystało z dofinansowania Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach przedsięwzięcia „Wyjście z klasą”.
Dzięki otrzymanym środkom 3 grudnia uczniowie klas 1–3 wzięli udział w wycieczce do Centrum Edukacji Lotniczej, gdzie w ciekawy i atrakcyjny sposób poznawali tajniki lotnictwa oraz pracy na lotnisku. Wyjazd był doskonałą okazją do nauki poprzez doświadczenie i wspólnego spędzenia czasu poza murami szkoły.