Spotkanie z Wiolettą Frankiewicz
Mamy w szkole prawdziwą Mistrzynię!
Dzisiejszy dzień w naszej szkole upłynął pod znakiem wielkich sportowych emocji!
W ramach programu „Mały Mistrz” odwiedziła nas wyjątkowa osoba – Wioletta Frankiewicz,
Dwukrotna Olimpijka (Ateny 2004, Pekin 2008),
Uczniowie klas 1 i 2 mieli niepowtarzalną okazję, by:
– dowiedzieć się, jak wygląda droga na igrzyska olimpijskie,
– zadać pytania o sportowe marzenia i codzienne treningi,
– zdobyć pamiątkowe autografy (mamy je!
)