25 września do naszych pierwszaków przyjechali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji. Celem wizyty było utrwalenie zasad ruchu drogowego, szczególnie bezpiecznego poruszania się pieszych po drodze i używania odblasków po zmroku. Policjanci zwrócili się również z apelem, aby dzieci przypominały rodzicom o konieczności używania fotelików, zapinania pasów oraz o nieprzekraczaniu dozwolonej prędkości w czasie jazdy. Uczniowie dostali odblaski, a na koniec uczestniczyli w rutynowej kontroli drogowej. Wzorowi kierowcy zostali nagrodzeni brawami.