Malowanie bombek

Warsztaty malowania bombek.

Wigilia 2016

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. W świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie starszych klas, którzy przygotowali przedstawienie jasełkowe. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły,
że poczuliśmy magię zbliżających się Świąt. Wszystkich oczarował również wspaniały taniec baletnic. Po zakończeniu uczniowie udali się do swoich klas, aby razem z wychowawcami podzielić się opłatkiem. Tam też czekał na nich słodki poczęstunek oraz własnoręcznie udekorowana choinka.

Wycieczka do kina Kijów

17 lutego wybraliśmy się na wycieczkę do Kina Kijów w Krakowie. Gościł w nim Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza.  Aktorzy zaprosili nas na wspaniałą podróż po niezapomnianych wierszach naszego wielkiego poety Juliana Tuwima. Było to przedstawienie pełne humoru
 i zabawy. Wspaniała gra aktorska, kolorowa scenografia, kostiumy oraz gra świateł dała bajkowy efekt, który zauroczył wszystkie dzieci. Spektakl z pewnością długo zostanie nam w pamięci, a i do wierszy powrócimy jeszcze nie raz.

Warsztaty plastyczne

13.12. 2016 r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty plastyczne, na które zostali zaproszeni rodzice wraz z dziećmi. Rodzice ze swoimi pociechami wykonywali ozdoby świąteczne, które wykonywane były w miłej i ciepłej atmosferze. Wena twórcza nie opuszczała ani rodziców, ani dzieci. Wszystkim rodzicom, którzy wzięli udział w warsztatach serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz fantastyczną zabawę.

Spotkanie z Mikołajem

7 grudnia przedszkolaki wyruszyły do Centrum Zabaw Dziecięcych „Fadolandia” w Wadowicach, aby świętować Mikołajki. Na dzieci czekała ogromna sala, w której znajdowały się liczne atrakcje: tor przeszkód, baseny z kulkami, zjeżdżalnie oraz różne kąciki zabaw.  Niespodziewanie zjawiły się  Elfy wraz z Myszką Miki i Myszką Mini, które przygotowały przedstawienie oraz taniec.