Galeria "Drzewiej"

W dniu 29 maja 2017 dzieci z grupy „Sówki” i ,,Biedronki", wybrały się na wycieczkę do Galerii ,,Drzewiej" Ginące zawody w Porębie Żegoty. Dzieci uczestniczyły w warsztatach artystycznych - malowały drewniane kwiaty, rzeźbiły w drzewie, strzelały z łuku, rzucały do celu podkowami. Po zajęciach grały w piłkę, bawiły się drewnianymi zabawkami oraz oglądały zwierzęta w mini - zoo. Dzieci miały również okazję obejrzeć wystawę wyrobów rękodzieła ludowego - drewnianych barwnych ptaków, rzeźb, płaskorzeźb z różnych regionów Polski. Po ekscytujących zajęciach dzieci zjadły kiełbaskę z ogniska i odpoczywały w ogrodzie.

Pierwsza pomoc w przedszkolu

16 czerwca w naszej szkole odbyły się zajęcia dla dzieci zakresu udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia przeprowadzili gimnazjaliści, do spotkania przygotował ich pan Tomasz Celej. Starsi koledzy pokazali przedszkolakom w jaki sposób udziela się pierwszej pomocy, jak pomóc poszkodowanym zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe.

Dzień Mamy i Taty - Sówki

12 czerwca odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której grupa „Sówki”  zaprezentowała swój program  taneczno – wokalno - recytatorski. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw.

Dzień Mamy i Taty - Biedronki

13 czerwca odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której grupa „Biedronki”  zaprezentowała swój program  taneczno – wokalno - recytatorski. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw. Wielką niespodziankę przygotowali Rodzice dla swoich pociech.

Dzień dziecka

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Dzieci bawiły się wspaniale. Pogoda dopisała, więc już po śniadaniu przedszkolaki  spotkały się na placu szkolnym. A tam zaczęła się najlepsza zabawa - malowanie na folii stretch.  Jak się okazało, malowanie na foli wcale nie jest łatwe, ale sprawiło frajdę nawet tym , którzy wcale nie przepadają za pracami plastycznymi.
Przedszkolaki poradziły sobie wspaniale z zadaniem i w nagrodę dostali słodki poczęstunek. Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.