Dzień Pizzy

9 lutego na całym świecie uznany jest za Międzynarodowy Dzień Pizzy. Przedszkolaki z grupy „Skrzaty” ten dzień obchodziły już w piątek
- 5 lutego. Przedszkolaki bawiąc się we włoskich kucharzy przygotowały prawdziwą pizzę. Wielką frajdę dzieciom sprawiły już same przygotowania. Następnie dzieci z wielkim apetytem próbowały własnoręcznie przygotowanej pizzy. Dzięki tej imprezie dzieci poznały historię pizzy, dowiedziały się z którego kraju pochodzi oraz wspólnie stwierdziliśmy, że własnoręcznie zrobiona pizza jest o wiele smaczniejsza i zdrowsza.

Dzień Babci i Dziadka 2021

Jak co roku i tym razem przedszkolaki sprawiły miłą  niespodziankę swoim
Babciom i Dziadkom,
a jak wyglądała niespodzianka, zobaczcie sami.

Grupa "Skrzaty"                                                               Grupa "0"

Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty to uroczystości od zawsze celebrowane w przedszkolach i szkołach. Nauczyciele wraz z uczniami i przedszkolakami bardzo chętnie organizują przedstawienia artystyczne, podczas których dzieci recytują wierszyki i śpiewają piosenki dla najbliższych. W obecnej sytuacji pandemii koronawirusa, wspólne świętowanie jest niemożliwe. Jednak to, że dzieci nie spędzają czasu w szkołach i przedszkolach nie przeszkadza we wspólnym obchodzeniu tych wyjątkowych dni. Przedszkolaki w naszym przedszkolu w tym roku przygotowały wiele niespodzianek dla
Mamy i Taty. Między innymi film, który mamy nadzieję wzruszył wszystkich Rodziców.

Ranczo Artemidy

20 czerwca  gościliśmy w malowniczym gospodarstwie agroturystycznym „Ranczo Artemidy”. Pogoda tego dnia była wspaniała i wszystkim dopisywały humory. Na początek wzięliśmy udział w warsztatach plastycznych pod hasłem: kolaż fragmentu lasu – robienie obrazka z naturalnych materiałów przyniesionych z lasu. Mieliśmy okazję, aby spróbować swoich sił w siodle. Niektórzy trochę się bali, ale co to była za frajda jechać na prawdziwym koniu. Później pojechaliśmy na przejażdżkę bryczką i podziwialiśmy okoliczny krajobraz. Kolejnym etapem wycieczki było oglądanie zwierząt, których dookoła było nie mało, a także poznanie ciekawych informacji dotyczących ich życia. Czas wolny dzieci wypełniły gry i zabawy na świeżym powietrzu. Jednak chyba największą atrakcją była przejażdżkę małą bryczką, na którą zabrał nas mały Zefirek. Co to były za emocje.!! Wielką frajdę sprawiło nam również malowanie stajni angielskiej. Na koniec były pyszne kiełbaski z ogniska. To był dzień pełen niezapomnianych przygód!