Projekty eTwinning w roku szkolnym 2016/2017

„Colours of the seasons”– całoroczny projekt dla uczniów oddziałów przedszkolnych i szkoły podstawowej we współpracy z innymi szkołami z Polski, a także z Litwy, Grecji, Hiszpanii, Turcji, Słowacji, Włoch, Łotwy i Bułgarii.

„Let's be penfriends!” – kontynuacja projektu korespondencyjnego dla uczniów gimnazjum.

„Christmas Card Exchange” – wymiana kartek świątecznych ze szkołami IES LES FOIES w Benigànim (Hiszpania),  Gimnazjum w Xanti (Grecja) i szkoły ISISS "G. Galilei"
w Poppi (Włochy).

„Let's meet!” – projekt z gimnazjum w rejonie jełaneckim na Ukrainie. Wiosną 2017 roku planowana jest wizyta uczniów z Ukrainy w naszej szkole.

„Santa Claus is Coming to Town All Around the World” – świąteczny projekt oddziałów przedszkolnych ze szkołami z  Hiszpanii, Rumunii, Słowenii, Czech, Finlandii, Włoch, Portugalii, Litwy, Chorwacji i Macedonii.

„Small things – a big difference” – projekt charytatywny we współpracy ze szkołami w Izmirze (Turcja), Fier (Albania), Cluj-Napoca (Rumunia) i Kayseri (Turcja).