Dzisiaj nasi piątoklasiści wzięli udział w zajęciach survivalowych: uczyli się jak przetrwać w lesie, jak rozniecić ogień za pomocą krzesiwa, dowiedzieli się o zasadach bezpieczeństwa w lesie itp.
Współzawodniczyli ze sobą w rozgrywkach Paintball, podczas których musieli przestrzegać zasad fair play. Był też czas na regenerację sił w postaci grillowanych kiełbasek a na koniec… rekreacja wg uznania. Cudny czas dla nas wszystkich. A wszystko to na terenie Smoczej Osady w Żbikowicach. Polecamy