Misterium wielkanocne
Wielkanoc jest najstarszym, największym i centralnym świętem chrześcijańskim. Gdyby bowiem Chrystus nie zmartwychwstał, nie miałoby sensu żadne inne wydarzenie z Jego życia. Uczniowie naszej szkoły, jak co roku, przypomnieli wydarzenia związane z Męką, Śmiercią i Zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa. Teksty przedstawianych wierszy i fragmentów prozy recytowane przez uczniów nawiązywały do Męki Pańskiej, ale także zachęcały do odnowy życia i czynienia dobra. Wymownej całości dopełniły wzruszające pieśni. Ciekawa i bogata w treść była także scenografia.