Konkurs ,,Emilia Wojtyłowa. Matka św. Jana Pawła II”
Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły: Paszcza Lena – kl. VII, Wołek Maja – kl. VII i Michał Sroka – kl. VIII, którzy 31 I 2024r. wzięli udział w etapie szkolnym konkursu ,,Emilia Wojtyła – Matka św. Jana Pawła II”, po osiągnięciu bardzo dobrych wyników, dostali się do etapu rejonowego, który będzie miał miejsce 8 III 2024 r. Gratulujemy ogromnej wiedzy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach konkursu.