Igrzyska Dzieci – awans do finału wojewódzkiego
We wtorek 5 marca w Hali Widowiskowo Sportowej w Bochni odbyły się zawody rejonowe w koszykówce dziewcząt.
1/2 finału wojewódzkiego miała na celu wyłonienie drużyny, która awansuje do finału wojewódzkiego Igrzysk Dzieci.
W zawodach udział wzięły: Szkoła Podstawowa nr 4 w Bochni, Szkoła Podstawowa w Kamieniu oraz Szkoła Podstawowa w Węgrzcach Wielkich.
Awans do finału wojewódzkiego wywalczyła Szkoła Podstawowa w Kamieniu. 

Wyniki:
Szkoła Podstawowa w Kamieniu – Szkoła Podstawowa w Węgrzcach Wielkich 19-12
Szkoła Podstawowa nr 4 Szkoła Podstawowa w Węgrzcach Wielkich 39-14
Szkoła Podstawowa w Kamieniu oraz Szkoła Podstawowa nr 4 w Bochni 25-20 ( po 2 dogrywkach)
Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa w Kamieniu
2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Bochni
3. Szkoła Podstawowa w Węgrzcach Wielkich
Dziewczęta młodsze z Kamienia dołączają do swoich starszych koleżanek i też będą walczyć o mistrzostwo województwa!!! 

Finał dziewcząt młodszych 21.03.2024 w Tarnowie.
Skład drużyny: Sandra Łatak, Oliwia Frączek, Wiktoria Skalna, Nadia Kołacz, Lena Ziemińska, Izabela Kuglin, Lena Gara, Amelia Wyka, Marlena Świerczyńska, Katarzyna Sykała, Jadwiga Szetela, Wiktoria Tałach, Maja Turaczyk, Jagoda Cybulska.