Gala rozdania nagród w konkursie „Rajcuś Krakowski”
Dzisiaj uczniowie klasy I mieli zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – gali rozdania nagród w konkursie „Rajcuś Krakowski”, która odbyła się w Urzędzie Miasta Krakowa.
Zostali nagrodzeni za swoją wspólną pracę pod tytułem:
„Któż wypowie twoje piękno, Krakowie… co nas zachwyca, czego się wstydzimy, czego pragniemy”
Laureatami konkursu zostali:
Samuel Blańda,
Nikodem Figa,
Lena Filipowicz,
Gabriela Kromka,
Milena Rusińska.
Gratulujemy z całego serca!
Po uroczystym wręczeniu nagród wszyscy mieli niecodzienną okazję zasiąść w fotelach radnych Krakowa w sali obrad Rady Miasta, a na zakończenie wraz z Panią Ewą uczcili sukces pysznymi lodami!
To był dzień pełen dumy, emocji i inspiracji. Dziękujemy organizatorom konkursu, Pani Ewie oraz wszystkim, którzy wspierali naszych młodych twórców!