Galeria Uśmiechów Naszych Czytelników

Kochani Czytelnicy,

Z okazji Dnia Dziecka przygotowałam dla Was i dla siebie samej coś szczególnego:

GALERIA UŚMIECHÓW NASZYCH CZYTELNIKÓW

Trochę już w ciągu ostatnich lat razem podziałaliśmy i w taką małą fotopodróż Was zapraszam, a przewodnikami w niej niech będą Wasze,
a dzięki nim i moje uśmiechy.

KAMISHIBAI W PLENERZE

Pierwsze PLENEROWE WARSZTATY - mamy to! Udało się!  KAMISHIBAI także w terenie smakuje wybornie.
Przedszkolaczki - dziękuję za wspólne spotkanie
i legendy o Smoku Wawelskim na nowo odkrywane.

"Wąż po krakowsku" czyli spotkanie z klasą 3 razy 2

Książka, teatr, smok, wąż, legenda, Kraków, ulubione książki, ulubione zawody, niezwykłe zawody i niezwykli uczniowie - to słowa klucze do mych wspomnień o dwóch spotkaniach warsztatowych z klasą 3. Bardzo dziękuję uczestnikom za wspólnie spędzony czas i każdą pozytywną towarzyszącą temu emocję.

Projekt "Kamień - historia w słoiku"

Drodzy Czytelnicy,
regionalizm, mała ojczyzna, lokalność, tradycja, pamięć, historie, rodzinne wspomnienia - słowa pozornie uniwersalne, jednak kiedy każdy z nas spojrzy na nie przez pryzmat swojej wrażliwości, swoich przeżyć, historii i emocji to nabierają jedynego i niepowtarzalnego znaczenia.
    Dzisiaj zapowiedź projektu, który Biblioteka pragnie zainicjować dedykując go wszystkim mieszkańcom i osobom związanym chociażby wspomnieniem z Waszą piękną miejscowością – Kamieniem.
    Spostrzegawcze oko zauważy, że w naszym bibliotecznym logo obok sówki pojawił się pewien szczegół - słoik z serduszkiem w środku – to właśnie symbol wspomnianego projektu zatytułowanego:

"KAMIEŃ - HISTORIA W SŁOIKU".

Warsztaty czytelnicze "NIEzwyczajne zawody" w grupie przedszkolaczków

"NIEzwyczajne zawody" - fakt faktem może nie każdy z nas ma w rodzinie kynologa, kipera, pilota balona, tłumaczkę języka migowego bądź przytulaczkę pand i można by powiedzieć, że są one bardziej NIEzwyczajne od innych... ale czy na pewno!?
Jestem przekonana, że zawód każdego z nas wykonywany z sercem także może stać się NIEzwyczajny.
Dziękuję przedszkolakom za inspirujące spotkanie.