Zimowe prace plastyczne klas I –III

Wykorzystując różne techniki dzieci wykonały zimowe prace plastyczne: Mikołaje, renifery, papierowe śnieżynki i pingwiny z „Zaczarowanej zagrody”.

Pomagamy

Przedszkolaki wraz ze swoimi rodzinami, a także z uczniami, nauczycielami i pracownikami Szkoły Podstawowej wzięły udział
w Mikołajkowej zbiórce prezentów dla pacjentów Małopolskiego Hospicjum dla dzieci i ich rodzeństwa. Do akcji włączyli się także właściciele i klienci sklepów spożywczych z Kamienia i apteki w Czernichowie. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za okazanie Wielkiego serca❤❤❤

Mikołaj 2020

7 grudnia Mikołaj w asyście Aniołka i Diabełka zawitał do szkoły. Odwiedził naszych najmłodszych uczniów.

Andrzejki 2020

W tym roku zabawa andrzejkowa odbyła się w nieco zmienionej formie. Zerówka i młodsze przedszkolaki bawiły się we własnym gronie. Były wróżby z butami, lanie wosku, przekłuwanie serduszek z imionami, losowanie przyszłego zawodu, teatr cieni. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

Jesień, jesień, jesień kolorowa…..

Jesień wcale nie musi być smutna, szara i nudna. Nawet wtedy, gdy za oknem siąpi deszcz. Wiedzą o tym doskonale uczniowie klasy III, którzy podczas zajęć rozwijających kreatywność poznali różne sposoby na jesienną nudę. Najpierw śpiewali i tańczyli „w rytm jesiennego wiatru”, potem poznawali sekrety z życia jeży, a na koniec – powstały bardzo ciekawe prace plastyczne. Zapraszamy do galerii.