IV memoriał im. Marka Chmielarza w Koszykówce dziewcząt

W dniu 08.05.2021 w Brzesku odbył się

IV memoriał im. Marka Chmielarza w koszykówce dziewcząt.
W turnieju wzięły udział drużyny z Brzeska, Tarnowa, Krakowa

i Kamienia.
Drużyna z Kamienia zawody rozgrywała po raz pierwszy

w nowych, czarnych strojach:)

Wyniki:
Tarnów  - Kamień  11 - 44
Brzesko - Kamień  22 - 35

W finale turnieju spotykamy się z Wisłą Kraków.

Mecz finałowy miał niesamowity i dramatyczny przebieg, zaczynamy od prowadzenia 10-0,
następnie Wisła łapie wiatr w żagle, odrabia straty i mamy wynik 13-12 dla Kamienia.
 Do końca meczu punkty zdobywane są na zmianę przez każdą z drużyn.
Po niezwykle dramatycznej końcówce meczu wygrywamy

19-18 i zajmujemy I miejsce w turnieju.

Drużyna dziewcząt z Kamienia w składzie: Emilia Kurzańska, Olga Ziemińska, Maja Wołek, Marysia Freń, Nadia Panek, Magda Sykała, Alicja Suwaj,
Julia Włoch, Aleksandra Chmielik, Oliwia Sykała, Julia Porada, Amelia Brzezoń, Zuzanna Grzywa.

Gratulujemy.

Projekt "Kamień - historia w słoiku"

Drodzy Czytelnicy, droga do kształtowania tożsamości regionalnej prowadzi przez poznanie przeszłości dla budowania przyszłości.
Kierowani tymi słowami zapraszamy do udziału w nowym projekcie Biblioteki Szkolnej.
Więcej informacji: Projekt "Kamień - historia w słoiku".

Mistrz Ortografii edycja II

Zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej do wzięcia udziału w ogólnokrajowym konkursie Mistrz Ortografii edycja II, którego organizatorem jest serwis edukacyjny www.dyktanda.pl.

Książki mają moc!

Nauczycielu, rodzicu, opiekunie i Ty - Młody Czytelniku, czy zdajesz sobie sprawę jak wielką moc posiada literatura, kiedy ją odpowiednio dobierzemy i jej na to pozwolimy? Więcej o książkach, które zdecydowanie mają moc - w zakładce "Biblioteka".

Dzień Książki

Zapraszamy do zakładki "Biblioteka", aby zobaczyć jak w naszej Bibliotece Szkolnej obchodziliśmy Dzień Książki.