Koszykarska niedziela na Tauron Arenie.

Niesamowita zabawa dla pasjonatów koszykówki i nie tylko:)
Już drugi rok z rzędu, Szkoła Podstawowa z Kamienia bierze udział w Koszykarskiej Lidze Szkolnej, organizowanej przez Grzegorza Radwana😍🏀😍
Finał Ligi kolejny raz odbył się w Tauron Arenie, gdzie od rana do póznych popołudniowych godzin panowały ogromne emocje,
 ale przede wszystkim zabawa, śmiech i radość wszystkich zgromadzonych tam ludzi.
Oto osiągnięcia dziewcząt z Kamienia:
Wysokie 4 miejsce i cała masa świetnych zagrań najmłodszej drużyny z klas 2-4 💚
Pierwsze miejsce dziewcząt z klas 5-6!!! 💚
Pierwsze miejsce niezawodnych dziewcząt z 8 klasy:)💗💪 dla których był to ostatni turniej w strojach SP Kamień.
"Dziewczęta ...Te 5 lat wspólnych treningów, zwycięstw, porażek i wzruszeń był dla mnie ogromnym zaszczytem, przyjemnością i niezapomnianą koszykarska przygodą, której nigdy nie zapomnę.
Dziękuję"!!!!❤️❤️❤️
Serdeczne podziękowania dla Rodziców za pomoc w organizacji transportu i niesamowity doping, dzięki któremu grało się jak nigdy wcześniej💪🔥🏆

Dziewczęta z Kamienia wygrywają Ligę Sezon Ligi CanPack 2021/2022 🏆🏀🏆❤️

W sobotę, 28 maja, na obiektach TS Wisła Kraków odbył się turniej finałowy Ligi CanPack.
Debiutująca w rozgrywkach drużyna dziewcząt z klas 1-3 SP Kamień, w sezonie 2021/22 zdobywa wysokie 4 miejsce (7 zwycięstw, 1 remis i 4 przegrane mecze).
Drużyna dziewcząt starszych z 10 zwycięstwami i 2 porażkami,zdobywa MISTRZOSTWO LIGI drugi rok z rzędu❤️!!!!!:)
Serdecznie gratulujemy 👏👏👏 i życzymy dalszych sukcesów 🏀🏀🏀.
Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom, 👏którzy wspaniale dopingowali swoje młode koszykarki😃.

KLUBOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W KOSZYKÓWCE 3X3

21 maja w Krakowie na hali sportowej AGH Kraków odbyły się się eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Koszykówce 3x3
w kategorii U15 dziewcząt.
Dziewczęta z Kamienia wśród 16 zespołów uplasowały się w połowie stawki zajmując 7 i 8 miejsce.
Wisła CanPack Kamień 1 (Zuzanna Grzywa, Oliwia Sykała, Julia Porada, Alicja Suwaj)
Wisła CanPack Kamień 2 (Julia Włoch, Amelia Brzezoń, Aleksandra Chmielik, Maria Freń)
Gratulacje za walkę i zaangażowanie:)

List od Jej Wysokości Królowej Belgii Matyldy

W ostatnim dniu roku szkolnego dotarła do nas miła niespodzianka! Uczniowie klasy V, którzy wspólnie z partnerami z Turcji, Czech i Hiszpanii realizowali projekt eTwinning „Castles; to the future from the past”, otrzymali dziś odpowiedź na swój list do Waszej Wysokości Królowej Matyldy. Ogromnie się cieszymy! Jeśli Wy, uczniowie, macie ochotę dowiedzieć się czegoś więcej o Królowej, która ma polskie korzenie lub o monarchii belgijskiej, zachęcamy do odwiedzenia strony: https://www.monarchie.be/en#for-kids.

Innowacja „A tour around the UK”

W tym roku szkolnym uczniowie klasy II poznawali kulturę Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. W trakcie zajęć w ramach innowacji wcielali się w podróżników, którzy z paszportem w ręku zwiedzili najważniejsze miejsca w Wielkiej Brytanii, poznali znane osoby i zwyczaje. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji.