Informacja dla ósmoklasistów

Myślisz o wyborze szkoły średniej? Rozważ klasy o profilu cyberbezpieczeństwo!
To jest właśnie ten moment, kiedy uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych i ich rodzice zastanawiają się, jaką szkołę średnią wybrać.
A może klasa o profilu cyberbezpieczeństwa? Od przyszłego roku szkolnego pod patronatem MON 16 szkół z całej Polski rozpocznie program pilotażowy. W pakiecie kandydat ma zapewnione doskonałe warunki nauczania, unikalny program oraz gwarancje rozwoju zawodowego po ukończeniu szkoły.

Więcej informacji >>>

<    Dla  Babci   i Dziadka  >

Uczniowie klas I-III

18 stycznia 2021 r. uczniowie klas I-III wracają do nauki stacjonarnej.
Zajęcia odbywają się wg stałego harmonogramu pracy.

Ferie zimowe 2021

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia

Uczniowie z najmłodszych klas Szkoły Podstawowej już zrobili piękne ozdoby, którymi udekorują choinki i swoje domy. Na zajęciach komputerowych zaprojektowali i wykonali kartki świąteczne.