Wielki turniej koszykówki w Tauron Arenie

Wielki turniej koszykówki w Tauron Arenie - SP Kamień z 3 medalami!!!!

12.06.2021 w Krakowie, na Tauron Arenie, odbył się Koszykarski Dzień Dziecka.
Wiele atrakcji i cała masa sportowych emocji, na 4 boiskach równocześnie.
W imprezie udział wzięło prawie 400 uczestników, w tym 26 małych i dużych koszykarek z Kamienia:)
Nasza szkoła startowała w 3 kategoriach wiekowych:
klasy :
*1-3
*4-5
*7-8
Debiutujące w zawodach sportowych zawodniczki z klas 1-3 wygrały swój pierwszy mecz!!!i zajęły, uwaga, II miejsce!!!
Ogromne GRATULACJE!!!!!:)
Następnie do rywalizacji przystąpiły starsze klasy, które wspierane dopingiem najmłodszej drużyny wygrały wszystkie swoje mecze.

Dziewczęta z klas 4-5  I miejsce!!!
Drużyna dziewcząt 7-8  I miejsce !!!

GRATULACJE!!!:)

"Wąż po krakowsku" - biblioteczne warsztaty twórczo-czytelnicze z klasą 3

Zapraszamy do galerii zdjęć ze spotkań w zakładce "Biblioteka".

SP Kamień zwycięzcą Ligi CanPack 2021.

W niedzielę 06.06.2021 w Krakowie na Tauron Arenie odbył się finałowy turniej koszykarskiej ligi Akademii Wisły CanPAck.
W turnieju połączonym z dniem dziecka wzięło udział 150 uczestników.

Klasyfikacja rozgrywek grupy starszej:

1. SP Kamień
2. SP Brzesko
3. TS Wisła Kraków
4. SP 113 Kraków
5. SP Myślenice
6. SP 27 Kraków

Gratulujemy!!!

Już w najbliższą sobotę (12.06) kolejne koszykarskie emocje z udziałem naszych zawodniczek.
 Koszykarska Liga Szkolna na Tauron Arenie z obecnością 3 drużyn z SP Kamień ( klasy 1-3, 4-6, 7-8)
Trzymamy kciuki!!!

Konkurs "Domowy zwierzyniec"

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły została nagrodzona w konkursie "Domowy zwierzyniec" zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Czernichowie i Przedszkole w Wołowicach.

Dzień Dziecka klas I - III

1 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka dla klas I - III. Najpierw dzieci brały udział w rozgrywkach sportowych. Po wyczerpujących konkurencjach uczniowie samodzielnie piekli kiełbaski na ognisku.

Dziękujemy rodzicom, którzy przygotowali ognisko, właścicielom hurtowni "ARENA" za podarowanie kiełbasek dla dzieci, Radzie Rodziców za kupony na lody oraz klubowi Start Kamień za udostępnienie boiska.