Kontakt

Szkoła Podstawowa w Kamieniu
ul. Piaski 2A
32-071 Kamień

Aktualności

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

        W ramach obchodu tego święta uczniowie klasy VIIb przygotowali krótką prezentację o naszym pięknym, ale jak się okazuje, niełatwym języku - języku polskim. W projekcie wzięła udział Marysia - uczennica klasy V.

Karnawałowe szaleństwo

             Karnawałowe szaleństwo dopadło również uczniów naszej szkoły. W dniach 9 – 11 lutego odbyły się klasowe bale karnawałowe. Uczniowie zrobili kolorowe maski i przygotowali ciekawe stroje. Mimo, że każda grupa począwszy od „małego” przedszkola spędzała czas w swoim gronie, wszyscy wesoło bawili się w tanecznych rytmach ulubionych przebojów i uczestniczyli w różnych konkursach. Mieli również okazję zrobienia sobie zdjęć w „Balonowej foto budce”.                                                               

Zabawy na śniegu

             Korzystając z uroków zimy, klasy I - III aktywnie spędziły czas na świeżym powietrzu w ramach zajęć kreatywnych
i wychowania fizycznego.                                                           
     

Informacja dla ósmoklasistów

   

Myślisz o wyborze szkoły średniej? Rozważ klasy o profilu cyberbezpieczeństwo!
To jest właśnie ten moment, kiedy uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych i ich rodzice zastanawiają się, jaką szkołę średnią wybrać.
A może klasa o profilu cyberbezpieczeństwa? Od przyszłego roku szkolnego pod patronatem MON 16 szkół z całej Polski rozpocznie program pilotażowy. W pakiecie kandydat ma zapewnione doskonałe warunki nauczania, unikalny program oraz gwarancje rozwoju zawodowego po ukończeniu szkoły.

Więcej informacji >>>

Dzień Babci i Dziadka

                 <    Dla  Babci   i Dziadka  >