"Rodzina- moja miłość największa"

Z przyjemnością informujemy, że konkurs pt. ,,Rodzina- moja miłość największa" został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim dzieciom wraz z rodzicami, którzy podjęli wyzwanie i wykonali pracę plastyczną. Rodzice i dzieci zaskoczyli nas pomysłowością oraz kreatywnością. W konkursie wzięło udział aż 27 uczniów i przedszkolaków.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom oraz rodzicom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs będzie się cieszył równie dużym zaangażowaniem.

Wyczaruj wiosnę ...

Wszyscy tęsknimy za wiosną i z niecierpliwością oczekujemy na jej przyjście.
Uczniowie z klasy III podczas zajęć kreatywnych postanowili nieco przyspieszyć jej nadejście.

Pasowanie na Czytelnika klas 1 i 2

Zapraszamy do zakładki "Biblioteka", aby zobaczyć jak przebiegły w naszej Bibliotece Szkolnej
uroczystości Pasowania na Czytelnika.

GRATULACJE !!

Miło nam poinformować, że uczeń klasy VIIa MIKOŁAJ SROKA
zakwalifikował się do etapu Wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Historycznego.
Opiekunem jest Pani Magdalena Bylica.

Uczeń klasy VIII DAWID PANEK będzie reprezentował naszą szkołę w etapie wojewódzkim Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.
Opiekunem jest Pani Joanna Mach.

GRATULUJEMY

oraz życzymy sukcesów

w kolejnym etapie

POWODZENIA !!!

Nauka Zadalna

22 lutego 2021 r. Pani Wójt Danuta Filipowicz
i Pan Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Janusz Senderecki,
przekazali szkołom laptopy, które wykorzystane zostaną do nauki zdalnej uczniom i nauczycielom.

Pieniądze na zakup tego sprzętu pozyskał Pan Marian Szczepaniak, w ramach projektu grantowego
„Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny. Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych”.

Nasza szkoła będzie mogła korzystać po raz kolejny z przekazanych 4 laptopów.