Mikołaj 2020

7 grudnia Mikołaj w asyście Aniołka i Diabełka zawitał do szkoły. Odwiedził naszych najmłodszych uczniów.

Andrzejki 2020

W tym roku zabawa andrzejkowa odbyła się w nieco zmienionej formie. Zerówka i młodsze przedszkolaki bawiły się we własnym gronie. Były wróżby z butami, lanie wosku, przekłuwanie serduszek z imionami, losowanie przyszłego zawodu, teatr cieni. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

Jesień, jesień, jesień kolorowa…..

Jesień wcale nie musi być smutna, szara i nudna. Nawet wtedy, gdy za oknem siąpi deszcz. Wiedzą o tym doskonale uczniowie klasy III, którzy podczas zajęć rozwijających kreatywność poznali różne sposoby na jesienną nudę. Najpierw śpiewali i tańczyli „w rytm jesiennego wiatru”, potem poznawali sekrety z życia jeży, a na koniec – powstały bardzo ciekawe prace plastyczne. Zapraszamy do galerii.

Krajowa odznaka jakości eTwinning

Kolejny projekt eTwinning realizowany w naszej szkole został nagrodzony Krajową Odznaką Jakości.
W nagrodzonym międzynarodowym projekcie:  "Jeż Jerzy i Ryś Ryszard w poszukiwaniu ginących gatunków" uczestniczyli uczniowie z klas I -III. Rozpoczął się w październiku 2019 roku, a zakończył w listopadzie tego roku. Dzieci wykonywały wiele zadań w szkole oraz w domach podczas zdalnego nauczania.
Dziękujemy rodzicom, którzy przesyłali zdjęcia i pomogli w realizacji projektu.

Święto Niepodległości w klasach I - III

Klasy I-III również przyłączyły się do obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Jeszcze w piątek ( 6 listopada) klasa II zrobiła kwiaty. Pozostali uczniowie wykonali herby, flagi i kotyliony w domach.