II kolejka Ligi Can Pack

Idą Święta, więc jak co roku 7 grudnia w hali przy ulicy Reymonta został zorganizowany Turniej Mikołajkowy dla dzieci Akademii Wisły CanPack. Drużynę z Kamienia tego dnia czekały dwa bardzo ciężkie mecze. Najpierw mierzyliśmy się ze szkołą sportową SP 113 w Krakowie, tryumfatorem zeszłorocznej edycji Ligi Can Pack, a następnie z drużyną dziewcząt Wisły Kraków. Dziewcząta z Kamienia zaczynają zbierać owoce swojej ciężkiej pracy i wielu treningów. W pierwszym meczu wygrywamy z SP 113 Kraków, a następnie z TS Wisła Kraków.
Wyniki: SP 113 - SP Kamień 3-17  ;  SP Kamień - TS Wisła 30-6
Wygląda na to, że dziewczęta z Kamienia mogą powalczyć w tym roku o miejsca medalowe w lidze Can Pack:)
Drużyna zwycięstwa dedykuje nieobecnej na turnieju Nadii Panek, pozdrawiamy i czekamy na szybki powrót.
Drużyna w składzie: Małgorzata Wrona, Maria Freń, Julita Sykała, Oliwia Martyna, Hanna Satała, Magdalena Sykała, Zuzanna Grzywa, Amelia Brzezoń, Julia Porada, Aleksandra Chmielik,
Alicja Suwaj, Julia Włoch, Oliwia Sykała.
Gratulacje!!!

Na meczu Energa Basket Ligi

Koszykarki z SP Kamień na meczu Energa Basket Ligi Kobiet.

Otwarcie Nowego Przedszkola

5 grudnia 2019 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowego Przedszkola. Poświęcenia budynku dokonał ks. Wojciech Ćwiękała CRL. Rozbudowa budynku przedszkola w Kamieniu to kolejne działanie podnoszące jakość usług opiekuńczo-wychowawczych świadczonych na rzecz dzieci. Inwestycja jest dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Wizyta św. Mikołaja 2019

6 grudnia, do naszej Szkoły i Przedszkola przybył św. Mikołaj w asyście Aniołka i Diabełka. Odwiedzał cierpliwie wszystkie klasy i wręczał prezenty. Bardzo dziękujemy za wizytę i upominki:) Zapraszamy także za rok!

Szkolna Liga Koszykarska

Drużyna z Kamienia wystartowała w Krakowskiej Koszykarskiej Lidze Szkolnej.
W lidze dziewcząt występuje 14 zespołów, a mecze rozgrywane są w 4 dywizjach.
Każda ze szkół otrzyma stroje z logo innego zwierzątka. Czekamy z niecierpliwością na naszego zwierzaka :)
Na początek rozgrywek 3 mecze, 3 zwycięstwa i awans do dywizji 3 :).  Drużyna SP Kamień w składzie: Marysia Freń, Małgorzata Wrona, Nadia Panek, Oliwia Martyna, Julita Sykała, Hanna Satała, Magdalena Sykała, Martyna Figa, Julia Włoch, Alicja Suwaj, Aleksandra Chmielik, Amelia  Brzezoń, Zuzanna Grzywa, Julia Porada, Oliwia Sykała.

Gratulujemy.

Szkolna Liga Koszykarska na Facebooku.