Spacer do lasu

Przedszkolaki wraz z paniami wyruszyły na spacer do pobliskiego lasu, podczas którego poznawaliśmy przyrodę patrząc, słuchając i dotykając. Dzieci oglądały liście, korę drzew, rośliny i owady. Każdy starał się usłyszeć i zapamiętać jak najwięcej leśnych dźwięków.

Kot w butach

11 października dzieci wybrały się do Teatru Groteska w Krakowie na przedstawienie pt. „Kot w butach”. Przedszkolaki były zachwycone.

Dzień chleba

Przedszkolaki wzięły również udział w obchodach „Dnia chleba”. Dzieci (obydwie grupy) cały tydzień omawiały zagadnienia związane z chlebem i zdrowym stylem życia. Na zakończenie przedszkolaki poczęstowały się różnymi gatunkami pieczywa, które bardzo im smakowało.

Odblaskowy pokaz mody

26 października klasa III a przygotowała inscenizację „Z bajką bezpieczniej”, w  której pokazali prawidłowe zachowania w różnych sytuacjach. Po obejrzeniu inscenizacji odbył się „Odblaskowy pokaz mody” na każdą porę roku. Podczas pokazu Starszaki zaprezentowały ciekawe stroje, które poza tym że mogą ratować nam życie to w dodatku bardzo ciekawie się prezentują. Gośćmi pokazu były przedszkolaki „Biedronki”, które dopingowały modeli i modelki gromkimi oklaskami.

Dzień Chłopaka

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka – Przedszkolaka. Dzień ten upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze. Z racji święta, wszyscy chłopcy byli wyróżnieni, dziewczynki złożyły chłopcom najlepsze życzenia. Każdy chłopczyk otrzymał upominek. Cały dzień upłynął dzieciom na tańcach, śpiewie i zabawach.