Dzień Mamy i Taty - Sówki

12 czerwca odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której grupa „Sówki”  zaprezentowała swój program  taneczno – wokalno - recytatorski. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw.

Dzień Mamy i Taty - Biedronki

13 czerwca odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której grupa „Biedronki”  zaprezentowała swój program  taneczno – wokalno - recytatorski. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw. Wielką niespodziankę przygotowali Rodzice dla swoich pociech.

Dzień dziecka

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Dzieci bawiły się wspaniale. Pogoda dopisała, więc już po śniadaniu przedszkolaki  spotkały się na placu szkolnym. A tam zaczęła się najlepsza zabawa - malowanie na folii stretch.  Jak się okazało, malowanie na foli wcale nie jest łatwe, ale sprawiło frajdę nawet tym , którzy wcale nie przepadają za pracami plastycznymi.
Przedszkolaki poradziły sobie wspaniale z zadaniem i w nagrodę dostali słodki poczęstunek. Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

Konkurs piosenki

5 maja w Integracyjnym Samorządowym Przedszkolu w Przegini Duchownej odbył się V Konkurs Piosenki „Śpiewające Przedszkolaki”.
W tym roku konkurs odbył się pod hasłem: „Na góralską nutę, hej!”. W konkursie wzięły udział dzieci z przedszkoli z całej gminy.
Nasze przedszkole reprezentowali: Emilka Kurzańska, Bartłomiej Jasiński oraz Igor Kurzański. Gratulujemy wspaniałego występu i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs recytatorski

W Samorządowym Przedszkolu w Czernichowie, został zorganizowany konkurs recytatorski. Dzieci z pasją wygłaszały wierszyki.Nas reprezentowała - Lenka Paszcza, która wygłosiła wiersz „Jak Krzyś polubił przedszkole”  aut. M. Szczepańskiej.
Każdy z recytatorów zachwycił wdziękiem i niepowtarzalną interpretacją utworów. Wszyscy uczestnicy otrzymali wyróżnienie oraz dyplom, książkę i pluszaka.