Europejska Odznaka Jakości

W październiku otrzymaliśmy Europejską Odznakę Jakości za charytatywny projekt „Small things – a big difference”.
Realizowaliśmy go wspólnie ze szkołą z Izmiru (Turcja), Fier (Albania) i Kluż-Napoki (Rumunia).
Szczegóły dotyczące projektu można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=FtygCocz0tY&feature=youtu.be

Członkowie grupy projektowej:

Ania Kozioł, Sabina Kuglin, Julianna Nowotarska, Patrycja Kurzańska, Lidia Jucha, Wiktoria Brzezoń, Roksana Wosik,
Dawid Głogowski, Damian Florczyk.

Projekty eTwinning w roku szkolnym 2017/2018

1. Europe...12 points!
  2. GPS Art
  3. My first penpal
  4. Rudolph is in Town

5. Getting to know each other

6. Different happy birthday songs

7. Hoppy Easter!

8. eTwinning Space Explorers

A pretty school in a small village

Projekt dla uczniów klasy IV we wspólpracy  z innymi szkołami z Włoch (Filago, Capriate San Gervasio, Colleferro, Bergamo), Grecji (Akrata), Finlandii i Słowacji(Haniska).

Projekty eTwinning w roku szkolnym 2016/2017

1.Colours of the seasons                3. Christmas Card Exchange      5.Santa Claus is Coming to Town All Around the World
     2.Let's be penfriends!                4. Let's meet!      6.Small things – a big difference

Projekty eTwinning w roku szkolnym 2015/2016

1. "A journey into the unknown... Reading and writing helps us discover new territories" – projekt ze szkołą w Gavrio, Grecja.
  2. Projekty świątecznej wymiany kartek -"Spreading the joy of Christmas", "Handmade Xmas cards, Xmastree balls and short videos with wishes", "Christmas cards around Europe"– w wymianie życzeń bożonarodzeniowych wzięło udział w sumie ponad 100 szkół z całej Europy (https://youtu.be/5vV25EuOXHA).
  3. "Read your way across Europe" - projekt ze szkołami z Saintfield (Północna Irlandia), Istanbułu (Turcja), Yelanets (Ukraina), Varnsdorf (Czechy), Beniganim (Hiszpania), Hemel Hempstead (Anglia).
  4. “Impressive portraits” ze szkołą w La Feuillie (Francja).
  5. „My castle, our world” z ok. 40 szkołami z Europy (Polska, Litwa, Estonia, Rumunia, Francja, Turcja, Chorwacja, Włochy, Szwecja, Grecja, Słowacja, Albania, Czechy, Ukraina, Serbia, Bułgaria, Bośnia i Hercegowina, Portugalia, Cypr).
  6. „What’s on your currency?” – projekt ze szkołą z Saintfield (Północna Irlandia), Yelanets (Ukraina), Giresun -Merkez (Turcja), Bojano (Włochy), Mallow (Irlandia), Galati (Rumunia).
  7. „Let’s be penfriends” – projekt towarzyszący wymianie korespondencji uczniów z rówieśnikami z Rubi (Hiszpania).