Mistrzostwo Powiatu Krakowskiego w Koszykówce Dziewcząt !!!

18.02.2019 w Tenczynku odbyły się powiatowe zawody w koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do turnieju zgłosiło się 6 zespołów a zawody rozgrywano w dwóch grupach 3 drużynowych. Po komplecie zwycięstw drużyna z Kamienia wygrała zawody powiatowe po raz 3 z rzędu a 4 w przeciągu ostatnich 5 lat!!!!!!!
Wielkie Gratulacje!!!!!!!!!!
Drużyna w składzie: Zuzanna Grzywa, Nikola Wolarek, Maria Smaga, Magda Łatak, Emilia Sośniecka, Sabina Kuglin, Patrycja Kurzańska, Edyta Kutermak, Wiktoria Słowińska i Zuzanna Kraczka.

Siatkówka - zawody powiatowe chłopców

26.02.2019r.w Krzeszowicach odbyły się zawody powiatowe w siatkówce chłopców.
Do zawodów zgłosiło się 8 zespołów, a nasza drużyna po wyrównanej grze zajęła 6 miejsce.
Drużyna w skladzie: Dawid Grzesik, Marcin Mach, Bartek Gragol, Jakub Stańko, Tomek Królikowski,Szymon Porada, Dawid Głogowski, Jakub Tyrpa.
Gratulujemy!!

Zawody powiatowe Małych koszykarek

13.03.2019 w Świątnikach Górnych odbyły się zawody w koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Dla Drużyny z Kamienia był to debiut w tych rozgrywkach. Byliśmy najmłodszą i najdrobniejszą drużyną w turnieju, ale wolą walki, zaangażowaniem

i ogromnym sercem do gry przewyższaliśmy naszych przeciwników, wzbudzając podziw wśród miejscowych kibiców.

Wyniki:   Kamień – Bibice                  14–12

Kamień – Nowa Góra           0 – 8

Kamień – Skawina                5 – 6

Kamień – Bolechowice        10 – 7

Klasyfikacja:

I miejsce –  Nowa Góra

II MIEJSCE – KAMIEŃ

III miejsce -  Bibice

IV miejsce – Bolechowice

V miejsce – Skawina

Ogromne gratulacje dla niesamowitej drużyny z Kamienia za zajęcie II miejsca w zawodach powiatowych!!!!

Drużyna w składzie: Marysia Freń, Katarzyna Jasińska, Magdalena Sykała, Alicja Suwaj, Julia Włoch, Aleksandra Chmielik, Amelia Brzezoń, Oliwia Sykała, Zuzanna Grzywa, Martyna Markowicz, Dominika Śliwa.

Biała Szkoła w Krościenku

Siatkówka - zawody gminne chłopców

Zwycięstwo w zawodach gminnych w siatkówce chłopców.
I -miejsce Kamień
II- miejsce Czernichów
III- miejsce Rybna
Drużyna w składzie: Tyrpa Jakub, Porada Szymon, Głogowski Dawid, Królikowski Tomasz, Gargol Bartosz, Mach Marcin, Grzesik Dawid, Stańko Jakub.
Gratulujemy!