Stypendia szkolne 2020/2021

Gminny Zespół Obsługi Szkół w Czernichowie informuje, że wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2020/2021 będą przyjmowane w okresie od 1 do 15 września 2020 r. /słuchacze kolegiów – do 15 października 2020 r./

Wypełnione wnioski wraz z kompletem dokumentów (dokładne informacje we wniosku) należy złożyć w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Czernichów, w zaklejonej kopercie opisanej Stypendium/GZOS Czernichów, lub przesłać listem poleconym na adres:
Gminny Zespół Obsługi Szkół w Czernichowie, ul. Gminna 1, 32-070 Czernichów.
    Formularze wniosków są dostępne w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Czernichów, na stronie internetowej gminy  oraz  we wszystkich szkołach podstawowych na terenie gminy Czernichów.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku inne niż wszystkie.
Pożegnaliśmy rok szkolny 2019/2020 - trudny dla wszystkich, a jednocześnie bogaty w nowe doświadczenia. Dziękujemy Rodzicom (zwłaszcza z edukacji wczesnoszkolnej) za zaangażowanie w proces dydaktyczny. Uczniom życzymy wspaniałych bezpiecznych wakacji, absolwentom dostania się do wymarzonych szkół, a Rodzicom dużo odpoczynku.
Do zobaczenia we wrześniu! 🙂

Prace Pierwszej klasy

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, a klasy pierwsze nadal pięknie pracują. Bezbłędnie wypełniają zeszyty ćwiczeń
i wykonują prace plastyczne. Rodzice dbają, aby dzieci systematycznie poszerzały swoją wiedzę.

Twórczo - czytelnicze inspiracje w zakładce "Biblioteka"

Wszyscy uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele niezmiennie dzielnie stawiają czoła wyzwaniu pt. "zdalne nauczanie" i to ten proces jest teraz najważniejszy. Biblioteka Szkoły Podstawowej w Kamieniu stara się wspierać i ten trudniejszy czas umilać. W związku z tym, zapraszamy do śledzenia wpisów w zakładce  Biblioteka  na stronie szkoły , a także profilu na FB Biblioteki . Znajduje się tam bowiem wiele czytelniczych inspiracji, książkowych rekomendacji, wspomnień z naszych bibliotecznych warsztatów, zapowiedzi kolejnych spotkań
i projektów, filmów od autorów oraz relacji z książkowych odwiedzin u naszych czytelników.

Nauka zdalna w klasach pierwszych

W czasie nauki zdalnej klasy Ia i Ib wykonały:

*   prace plastyczno - techniczne.

*   wierszyk