Biała Szkoła w Krościenku

Siatkówka - zawody gminne chłopców

Zwycięstwo w zawodach gminnych w siatkówce chłopców.
I -miejsce Kamień
II- miejsce Czernichów
III- miejsce Rybna
Drużyna w składzie: Tyrpa Jakub, Porada Szymon, Głogowski Dawid, Królikowski Tomasz, Gargol Bartosz, Mach Marcin, Grzesik Dawid, Stańko Jakub.
Gratulujemy!

Siatkówka - zawody gminne dziewcząt

W piątek 01.03.2019 w Szkole Podstawowej w Kamieniu rozegrano zawody gminne w siatkówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Drużyna SP Kamień w składzie: Sabina Kuglin, Aleksandra Nienartowicz, Sabina Chyrowska, Joanna Znamirowska, Zuzanna Kraczka, Wiktoria Słowińska.
I miejsce SP Rybna
II miejsce SP Przeginia Duchowna
III miejsce SP Kamień
IV miejsce SP Czernichów