Zawody powiatowe Małych koszykarek

13.03.2019 w Świątnikach Górnych odbyły się zawody w koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Dla Drużyny z Kamienia był to debiut w tych rozgrywkach. Byliśmy najmłodszą i najdrobniejszą drużyną w turnieju, ale wolą walki, zaangażowaniem

i ogromnym sercem do gry przewyższaliśmy naszych przeciwników, wzbudzając podziw wśród miejscowych kibiców.

Wyniki:   Kamień – Bibice                  14–12

Kamień – Nowa Góra           0 – 8

Kamień – Skawina                5 – 6

Kamień – Bolechowice        10 – 7

Klasyfikacja:

I miejsce –  Nowa Góra

II MIEJSCE – KAMIEŃ

III miejsce -  Bibice

IV miejsce – Bolechowice

V miejsce – Skawina

Ogromne gratulacje dla niesamowitej drużyny z Kamienia za zajęcie II miejsca w zawodach powiatowych!!!!

Drużyna w składzie: Marysia Freń, Katarzyna Jasińska, Magdalena Sykała, Alicja Suwaj, Julia Włoch, Aleksandra Chmielik, Amelia Brzezoń, Oliwia Sykała, Zuzanna Grzywa, Martyna Markowicz, Dominika Śliwa.

Biała Szkoła w Krościenku

Siatkówka - zawody gminne chłopców

Zwycięstwo w zawodach gminnych w siatkówce chłopców.
I -miejsce Kamień
II- miejsce Czernichów
III- miejsce Rybna
Drużyna w składzie: Tyrpa Jakub, Porada Szymon, Głogowski Dawid, Królikowski Tomasz, Gargol Bartosz, Mach Marcin, Grzesik Dawid, Stańko Jakub.
Gratulujemy!

Siatkówka - zawody gminne dziewcząt

W piątek 01.03.2019 w Szkole Podstawowej w Kamieniu rozegrano zawody gminne w siatkówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Drużyna SP Kamień w składzie: Sabina Kuglin, Aleksandra Nienartowicz, Sabina Chyrowska, Joanna Znamirowska, Zuzanna Kraczka, Wiktoria Słowińska.
I miejsce SP Rybna
II miejsce SP Przeginia Duchowna