5 tysięcy lat kultury w jednym roku - odsłona 15.

Kolejna odsłona poznawania różnych kultur (z cyklu 5 tysięcy lat kultury w jednym roku) została połączona z projektem Młody Asyż - Przy wspólnym stole, w którym bierze udział nasza szkoła.

Uczniowie najpierw dowiedzieli się w jaki sposób zaparzyć herbatkę po arabsku, a następnie z werwą wzięli się do pracy, by na końcu móc skosztować napoju rodem ze wschodu.

w swoim kształcie nawiązują do wspomnianego kraju, jak i całej kultury arabskiej.

Półfinał wojewódzki w Koszykówce Dziewcząt

25.02.2019 r. odbyły się zawody rejonowe koszykówki dziewcząt w Bochni. Z pięciu drużyn, które awansowały do tego etapu, na turnieju ostatecznie pojawiły się tylko trzy. Zawody zostały rozegrane systemem każdy z każdym 4×6 minut. Drużyna dziewcząt
z Kamienia po zaciętej walce o złoto zajęła drugie miejsce! Gratulujemy!
Wyniki: Bochnia 50-19 Kamień
Niepołomice 20-32 Kamień

Mistrzostwo Powiatu Krakowskiego w Koszykówce Dziewcząt !!!

18.02.2019 w Tenczynku odbyły się powiatowe zawody w koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do turnieju zgłosiło się 6 zespołów a zawody rozgrywano w dwóch grupach 3 drużynowych. Po komplecie zwycięstw drużyna z Kamienia wygrała zawody powiatowe po raz 3 z rzędu a 4 w przeciągu ostatnich 5 lat!!!!!!!
Wielkie Gratulacje!!!!!!!!!!
Drużyna w składzie: Zuzanna Grzywa, Nikola Wolarek, Maria Smaga, Magda Łatak, Emilia Sośniecka, Sabina Kuglin, Patrycja Kurzańska, Edyta Kutermak, Wiktoria Słowińska i Zuzanna Kraczka.

Siatkówka - zawody powiatowe chłopców

26.02.2019r.w Krzeszowicach odbyły się zawody powiatowe w siatkówce chłopców.
Do zawodów zgłosiło się 8 zespołów, a nasza drużyna po wyrównanej grze zajęła 6 miejsce.
Drużyna w skladzie: Dawid Grzesik, Marcin Mach, Bartek Gragol, Jakub Stańko, Tomek Królikowski,Szymon Porada, Dawid Głogowski, Jakub Tyrpa.
Gratulujemy!!

Zawody powiatowe Małych koszykarek

13.03.2019 w Świątnikach Górnych odbyły się zawody w koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Dla Drużyny z Kamienia był to debiut w tych rozgrywkach. Byliśmy najmłodszą i najdrobniejszą drużyną w turnieju, ale wolą walki, zaangażowaniem

i ogromnym sercem do gry przewyższaliśmy naszych przeciwników, wzbudzając podziw wśród miejscowych kibiców.

Wyniki:   Kamień – Bibice                  14–12

Kamień – Nowa Góra           0 – 8

Kamień – Skawina                5 – 6

Kamień – Bolechowice        10 – 7

Klasyfikacja:

I miejsce –  Nowa Góra

II MIEJSCE – KAMIEŃ

III miejsce -  Bibice

IV miejsce – Bolechowice

V miejsce – Skawina

Ogromne gratulacje dla niesamowitej drużyny z Kamienia za zajęcie II miejsca w zawodach powiatowych!!!!

Drużyna w składzie: Marysia Freń, Katarzyna Jasińska, Magdalena Sykała, Alicja Suwaj, Julia Włoch, Aleksandra Chmielik, Amelia Brzezoń, Oliwia Sykała, Zuzanna Grzywa, Martyna Markowicz, Dominika Śliwa.